O nas


Jesteśmy producentem profesjonalnych systemów drabin ewakuacyjnych z koszem ochronnym, szybowych oraz rozwiązań profesjonalnych.

Projektujemy, doradzamy,
wykonujemy i montujemy.

Z nami zrealizujesz swoje projekty.W naszym stałym programie produkcyjnym znajdziemy: drabiny z koszem ochronnym wykorzystywane również jako drabiny ewakuacyjne, drabiny szybowe, podesty robocze,  dostępy do maszyn.

Dziękujemy za Wasze zaufanie i tak liczne zlecenia. To dzięki Wam jesteśmy na rynku już 25 lat! W tym okresie zdobyliśmy dużą wiedzę i doświadczenie, którą chętnie się z Wami dzielimy i pomagamy w realizacji najbardziej nietypowych nawet zleceń. Konstrukcje produkujemy ze stali czarnej, z aluminium oraz stali nierdzewnej.

Drabiny mocowane na stałe cynkujemy lub  oferujemy malowanie proszkowe czy na mokro. Dla najbardziej wymagających klientów wykonujemy drabiny ze stali nierdzewnej w wersji satynowanej, często montowane w budynkach o podwyższonym standardzie wykonania.

Dla nas nie ma
rzeczy niemożliwych

Potwierdza to ilość i różnorodność realizacji.


Na życzenie oferujemy również montaż naszych konstrukcji bezpośrednio na budowie. Wychodząc na przeciw klientom i wsłuchując się w Wasze potrzeby, opracowaliśmy system według którego produkujemy nasze drabiny z koszem ochronnym. Pozwoliło nam to skrócić czas oczekiwania oraz podnieść jakość produktu i tak standardowe wykonania jesteśmy w stanie dostarczyć na budowę nawet do 24 h.

Każdy produkt wykonany przez grupę ECI jest najwyższej jakości (dajemy 10 lat gwarancji), wykonany zgodnie z aktualnie obowiązującymi normami i prawem budowlanym co potwierdzamy Deklaracją Zgodności dostarczaną wraz z produktem i instrukcją obsługi do klienta.

Zachęcamy firmy handlowe do podjęcia współpracy jako dystrybutor drabin grupy ECI. Przygotowaliśmy bardzo atrakcyjne warunki współpracy !. Projektujemy, doradzamy, wykonujemy i montujemy.

Europejskie Centrum Innowacyjne
ul. Kilińskiego 2
46-200 Kluczbork

email: eci@eci.com.pl
telefon: 77 418 39 85

Zostań naszym partnerem

Poszukujemy na terenie całego kraju, dystrybutorów naszych systemów drabinowych. Po więcej informacji, zapraszamy do kontaktu.

Skontaktuj się z nami